| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cateva recomandari de la voi, vreau sa-mi iau un telefon care sa aiba caracteristicile acestui telefon http://www.youtube.com/watch?v=PKaw80uoqbo
Acest telefon se poate lua la prelungire abonament Orange? Daca nu, ce alte telefoane cu sppecificatiile celui de mai sus stiti? Buget 200-250 ron.Multumesc

1 răspuns:
| allthree a răspuns:

Daca vrei un telefon la bugetul tau iti recomand Sony Ericsson cedar j108i e un telefon cu capacitatii impresionante de exemplu are 3G destul de multe app pre-instalate areun design modern si nu este greu de utilizat.Aaa si inca ceva nu are tuchscreen daca vrei cu tuch la bugetul tau actual nu cred ca ai prea multe optiunii! Deci succes si sper ca te-am ajutat!happy