| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
Am observat la prietenii mei ca a fost bagat la facebook la stare sa iti apara cum esti-de ex,trist,vesel, somnoros etc.
Nu stiu de ce la mine nu apare
Stie careva?
Funda la cine imi da o rezolvare sau un raspuns concret!

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut! Acum am aflat si eu :)) --> http://i.imgur.com/KZtC1GH.png

| AromaVorbelor a răspuns (pentru Mădă0611):

Stiu,asa ar trebui sa aratate in mod normal, doar ca nu apare smileul acela.numai ca am inteles ca nu s-au facut update-urile la toata lumea, si cert este ca la fiecare apare diferit pagina de fb.
Mersi oricum apreciez...

| alexblack00 a răspuns:

Pai facebooku`u s-a schimbat de ex la mine e intr-un fel si la o prietena e alt fel e modificat probabil ca de aceea nu poti sa iti pui si tu