| MariaRus a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de facebook. Mai nou am observat ca prietenii mei isi scriu la stare si cum se simt. Spe exemplu : "Ochii nostri spun ceea ce gura nu are curaj sa spuna-se simt trist sad", sau ca mananca ceva. Cum pot face sa imi apara si mie asa. Ajutoot! Dau funda sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ti facebookul in engleza, funda? happy

| RoLsKa a răspuns:

Dai la acasa si vezi ca ai sus acolo Actualizare stare, scrii starea dorita si dai postare. Frunda!

| MariaRus explică (pentru RoLsKa):

Bun! Si cum fac sa imi apara ca simt nu stiu cum? Adica sa imi apara dupa liniuta "se simt fericit big grin" de exemplu.