| kissdanutza a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul..Cand intru pe cineva nu imi apare ca la inceput chestiile alea cronologie fotografii prietenii..de exemplu cand scriu la cautare "Ciurea Dana Maria" dupa ce dau click nu imi apare chestiile alea ca inainte intr-un fel de patratel..Stie cineva cum sa mi le fac inapoi? Primul raspuns concret primeste FUNDA

1 răspuns:
| Ludmila0000 a răspuns:

Facebookul s-a schimbat nu doar la tine la toti asa ii. Si mie mi-a fost greu la iceput sa ma obisnuesc dar cat de cat am reusit. Nu cred ca o poti face inapoi.