| Emanuel01 a întrebat:

Salutare.
Am si eu niste probleme, poate ma ajutati voi sa le rezolv big grin
-----------------------------------------------------
Treaba sta in felul urmator.eu sunt putin mai retras...sunt in clasa a 12-a si m-am mutat in alta clasa de fapt in alta scoala am facut transferul la un alt liceu.
Cum as putea sa ma integrez mai repede?
Multumesc mult.
Dau fundita celui mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Incearca sa socializezi mai mult cu oamenii, gasiti hobby-uri si lucruri pe care le aveti in comun, apropie-te de oameni, ajuta-i cand au nelamuriri, iesi mai mult din casa.
Alte sfaturi nu mai stiu.
Succes multhappy

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Fi natural, comunicativ, deschis, lasa-ti loc de glume cu toata lumea, fi sociabil, nu ai nimic de pierdut. Lumea in clasa a 12-a nu mai sta sa te judece, deca gandurile zboara la bac, la vacanta, la fete, la baieti, etc. Fi natural si nu vei regreta. Aceasta calitate si expunere are mereu efect. Se apreciaza de fiecare data.
bafta

| PredatoR a răspuns:

Daca esti retras la ce iti foloseste? Bagate in seama cu colegii tai doar esti barbat, si la fete nu le plac baietii timizi si retrasi. Bagate in seama cu ei, discuta diverse chestii etc... funda?