| Spike189 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare. Am o perehe de bocanci de piele intoarsa, crem.si nu stiu, de la sarea din zapada s-au facut urati. Se pot curata cu ceva?

3 răspunsuri:
| onutza98 a răspuns:

Pai incearca sa ii sdpeli de tot nu numai sa ii stergi si eventul venish ii lasi la inmuiat in venishs sau clore in cantitate mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onutza e proasta nu se pot curata daca pui vanish sau clor se decoloreaza si da ii speli fac un fel de scame si vor si imi urati:-s>!

| malina_5126 a răspuns:

Nu sa pot curata