| Anna1223 a întrebat:

Mi-am cumparat niste bocanci din piele intoarsa de la Leonardo. Acum ca au venit ninsorile si e zapada mare afara ce pot sa fac sa nu intre apa in ei si sa ma ud toata la picioare? Am auzit de ceva spray ce nu ii lasa sa se umezeasca dar nu stiu ce sa cred...

1 răspuns:
| LolaLollita a răspuns:

Pielea intoarca oricum se va usa la suprafata, important este sa nu se intample asta si inauntru. Daca sunt de calitate buna, nu ar trebui sa ai probleme.