| anonim_4396 a întrebat:

Cum se curata cizmele din piele intoarsa?

Răspuns Câştigător
| M3HappyKid a răspuns:

Si eu am din`astea.pai eu am luat un sphrei de unde`m luat cizmele dar daca tu nu ai
poti sa folosesty un burete cu otet se spala super bine apoi le lasi sub calolifer si sunt ca noi eu asa faceam inainhe`happy

sper ca ti-am fost de ajutorhappy

4 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

O mai intorci odata

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Malai cu putin shampon. preferabil sa le impregnezi cu ulei de parafina, ca sa nu se pateze chiar asa usor. Vor capata un usor luciu, dar vor rezista muuulti ani.

| anonim_4396 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Multumesc mult de raspuns! Nu foloseam eu contul pe vremea aia si tind sa cred ca persoana in cauza nu mai are cizmele respective, intrebarea fiind din 2011, dar apreciez raspunsul si voi tine cont de sfat daca am nevoie pe viitor. happy

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am observat data. happy