| ktalyn178 a întrebat:

Salutare, as vrea sa-mi iau de la medicul de familie un bilet de trimitere pentru a-mi putea face analizele la sange. Eu sunt domiciliat in judetul Vrancea, dar sunt student in Brasov. Se poate sa iau biletul de trimitere de la medicul meu de familie si sa-mi fac analizele la Brasov? Se plateste ceva?

Răspuns Câştigător
| unprietenaproape a răspuns:

Eu stiu, de fapt cred ca analizele ajung la medicul tau de familie pentru a ti le citi. posibil, probabil sau poate sigur dar s ar putea sa ajunga mai greu, asta daca nu se trimit prin mail. ele sunt gratuite.
ps, s ar putea sa primesti raspunsuri mai bune la categoria sanatate. sanatate

1 răspuns:
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Cel mai bine este sa iti intrebi medicul de familie happy
Posibil vor fi unele analize car vor necesita bani happy

Bafta kiss