| TSUNADE_8237 a întrebat:

Salut la toata lumea.Am scolioza si de 2 luni port corset. Vreau in luna iulie sa merg la mare am voie? Am avut o scolioza de 43 de grade acum cred ca este de 29 grade sau mai putin a avansat mult mai bine inspre bine adica sa indreptat foarte mult mai este decat putin curbata in dreapta dar nici nu ne observa problema este asta vreau sa merg la mare si ma gandeam sa stau dimineata pe plaja 2 ore fara corset apoi la pranz mi-l pun si iar mi-l dau jos si seara mi-l las si sa dorm si cu el ca eu am voie sa il dau jos decat 1 ora dar doctorul mi-a spus ca daca am vreo nelamurire sa il sun. ce ziceti sa il sun sa sa imi spuneti voi ca nu stiu ce sa fac.Multumesc!

1 răspuns:
| CALICOS a răspuns:

Ce varsta ai? Ar fi indicat sa-ti consulti medicul mai ales cu asa problema serioasa nu te poti juca