| denisuk12 a întrebat:

Maine nu ma duc la scoala si nu stiu ce sa ii spun dirigintei sa ma invoiasca...
Imi spuneti si mie o scuza pe care sa i-o zic?
Multumesc dau funda happy!

Răspuns Câştigător
| IssabellaLoLa a răspuns:

Bine,in mod normal nu as fi de acord cu asa ceva.dar fac totul pentru funda laughing)

asa dar..SCUZE:

Obisnuite si credibile laughing

-am fost bolnav
-m-am lovit la picior incat nu mai puteam sa merg
-din cauza vremii
-(daca esti la liceu nu prea merge.)nu a avut cine sa te duca(daca esti din provincie te scuza garantat!)
-ai fost la inmormantarea bunicii tale (doamne fareste!)
-ai asistat la o nunta/botez si te-ai trezit tarziu
-te-ai trezit tarziu
-ai avut dureri de burta/cap/masele ingrozitoare
-de dimineata ai mers la medic si ai ajuns tarziu.

nu stiu. sper ca te-am ajutat worried
Funda? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| ExciteMind a răspuns:

La mine mereu a mers cu o bosumflare totala pe parcursul zilei ca si cum as fi fost foarte bolnav. Apoi mergeam la ea si ii spuneam :,, Doamna diriginta, imi este rau..nu stiu ce am ma doare burta'' Si apoi ma lasa sa merg acasa laughing

Funda daca a mers XD

| Vokii a răspuns:

Poţi sta moleşit în bancă, iar când trece ea prin clasă îi spui că-ţi este rău *pe o voce din aia răcită ca să spun aşa*! xD Fundă dacă a mers! laughing

(la mine merge tot timpul)

| AlexandruVlad432 a răspuns:

Te-a durat burta si capul toata ziua laughing

| AyliN98 a răspuns:

Ai putea sa ii spui ca ai fost bolnav sau ca ai avut o problema de familie! funda?

| Danielle01 a răspuns:

1.A murit bunica, prietenul de familie
2.trebuie sa pleci la o consultatie medicala
3.ai antrenamente
4.sa imbolnavit cineva
5.sora a nascut
6.cind te porneai la scoala ai ramas blocat in ascensor
7. un cunoscut se casatoreste

| Valentin_Vasile_1989 a răspuns:

Mam inbatat aseara ca un porc/purcea si azi dimineata mi-a fost un rau de vedeam in buline