| anonim_4396 a întrebat:

Hello! As avea si eu nevoie de cateva scuze laughing nu vreau sa ma duc la liceu vineri dar nici nu vreau sa afle ai mei. Spuneti-mi va rog ceva.ce sa ii spun dirigintei ca sa ma invoiasca toata ziua. Ceva credibil. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Micr0b a răspuns:

Sincer, nu cred ca este un lucru pe care l-ai putea spune sa nu para suspicios. cel mai sigur e sa nu spui nimic si pur si simplu sa lipsesti. Doar ca trebuie sa te gandesti daca merita absentele pentru o zi libera. Mult succes happy.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Diaree exploziva

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mai gândește-te. Nu e corect să obții dreptul la o zi fericită, printr-o minciună. În locul tău, aș amâna toate nebuniile pentru weekend... De vineri, până sâmbătă, te despart doar câteva ore! Ți se par o eternitate?
E mai bine să fii sinceră, atât cu ei, cât și cu tine, decât să ajungi în situația de a te întreba, dacă minciuna ta a fost suficient de credibilă. happy

| Apac a răspuns:

Cumpără-ți o scutire falsă

| Luli11 a răspuns:

Spune-i ca trebuie sa mergi la dentist