| Cosminovici18 a întrebat:

Romania este o tara de rahat? Va rog pentru orice raspuns (ex: da sau nu) sa-l argumentati! Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Alice1122 a răspuns:

Sincer nu cred ce este o țara de rahat. Dupa mine nu țara e de rahat ci conducătorul ei

1 răspuns:
| ske a răspuns:

NU!,de ce? pentru ca avem p12de laughing destule, avem oameni foarte talentati, nu prea avem noi ce exporta sau altceva dar sunt tari mult mai rele! Romania este pe o scara de la 1 la 10 pe locul 6-7happy