| Dodica a întrebat:

Salutare, Sunt nou pe aici si sper ca am ajuns bine unde sunt acum, am si eu o mica problema cu un Blackberry 8520 si cu Web'n'walk, intr-o dimineata cand am iesit de la munca m-am gandit sa imi activez si eu internet pe telefon sa nu mai stau sa caut wi-fi, mi-am activat optiunea web'n'walk miau luat cei 3 euro dupa telefon miau trimis niste mesaje dintre care la sfarsit cel cu setarile sa raspund la el pentru imi trimite setarile, am raspuns si nimic miau zic ca web'n'walk nu este cumpatibil cu telefonul meu pentru detalii sa intru pe site la ei, am intrat pe site la web'n'walk si am vazut ca nu exista blackberry in lista la ei, acum eu ce fac? mai pot face ceva. am inteles ca se pot baga setarile si manual, si asta cum si ce setari, imi poate spune cineva?

Multumesc

2 răspunsuri:
| Rush a răspuns:

Pai trebuie sa te faci aceeasi chestie ca la activarea la web'n'walk ca sa il dezactivezi, dar nu stiu sigur daca merge pe telefonul tau, daca nu merge, sunai pe cei de la Vodafone, Orange, cosmote sau la ce esti tu si vezi ce iti zic,"succesuri" iti doresc.

| Becanee a răspuns:

Nu poti manual.Am si eu BlackBerry 9300 si nu poti sa bagi setarile manual.Si eu am internet dar nu stiu cum sa-l activez. sad