| AnOnIm20202020 a întrebat:

Funda! eu sunt pe cosmote si am incarcat cu 5 euro, mi-a activat optiunea cu net si am 50 mb. eu nu am avut niciodata net si trebuie sa fac niste setari. eu am telefon gt-s5230. am trimis mesaj azi si a zis ca imi trimite setarile pentru net. cat sa astept? in cat timp primesc mesaj?

6 răspunsuri:
| Wyorel a răspuns:

Nu iti trimit ca asa mi-au facut si mie.Suna la serviciu cu clientii si spune-le sa-ti trimita setarile si gata.Succes!

| AnOnIm20202020 explică (pentru Wyorel):

Aha,si la ce numar?

| Wyorel a răspuns:

A mers?

| AnOnIm20202020 explică (pentru Wyorel):

Pai nu am dat chiar acum, dar eu am un telefon cu tach care e cam prost si ma pune sa apas 1 pentru limba romana si nu am taste

| Wyorel a răspuns:

Nasol!