| Blu3Li0n a întrebat:

Am o nelamurire. Azi m-au prins controlorii și am coborât să discutăm. Nu le-am dat buletinul, nici nu-l aveam, nu am completat nimic, ci doar cardul abonament a rămas la el. Între timp am sunat niște prieteni, au venit și am plecat de acolo. Întrebarea mea este, ar putea cumva să mă găsească în baza lor de date? În urmă cu un an și ceva, am mai fost primit și atunci m-au legitimat. Primesc amendă?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aproape sigur ca o sa primesti amenda.

| Intruder19 a răspuns:

Daca ai card de calatorii pe care ai avut facut abonament o sa iti ia datele de acolo si primeste amenda.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Primesc amendă?
Da.