| Funyeru_Red_1999 a întrebat:

Cine credeti ca este mai bun dintre Benno six si cristian gog? lasati-mi parerile voastre (nu uit de fundawinking )

Răspuns Câştigător
| MariCarmen a răspuns:

BENNO...DE CE? PENTRU CA CEEA CE FACE E PE BUNE IN SCHIMB CRISTIAN GOG FOLOSESTE TRUCURI PE CARE MULTI LE STIU ASA CA NU AI CUM SA CONVINGI O TARA INTREAGA CA DA ESTI UN MAIGICIAN BUN(din cate imi aduc aminte trucurile lui au fost aratate in direct de catre alt cineva si a dat detalii cum face el acele chestii)pfff

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu cine e Benno six dar sigur e mai bun de gogu

| Funyeru_Red_1999 explică (pentru suntserios):

Scrie pe youtube benno six acces direct

| TroolGheoerghe a răspuns:

Eu cred ca dinamo ii intrece pe amandoi daca nul cunosti cauta pe net

| LovingAdam a răspuns:

Benno Six