| CrYsTyAn98 a întrebat:

As vrea sa incep prin a ma prezentahappy. Ma numesc Cristian, am 14 ani si as vrea sa va vad parerile la o intrebare destul de neinteleasa de mine. De ce credeti ca oamenii sunt singurele animale care fac sex si din placere (cu exceptia delfinilor care si ei fac la fel ) nu numai pentru a se reproduce? Astept parerile voastrehappy

4 răspunsuri:
| lolium a răspuns:

Pentru ca suntem cei mai evoluati de pe planeta, pentru ca in afara de instincte, mai avem si constiinta, sentimente, etc

Răspuns utilizator avertizat
| clicksnap a răspuns:

Dar si maimutele fac din placere... IN GENERAL ORICE MAMIFER FACE SEX SI DIN PLACERE

| vladEUS a răspuns:

Sunt singura specie care are orgasm(produce endorfine) edorfine care ne dau senzatia de bine..asta ne place