| lovemyname a întrebat:

Maine incepe scoala,inainte de vacanta cu o saptamana am dat simulare la mate,si cred ca maine ne va spune rezultatele, cred ca iau nota mica., sa ma duc la scoala maine sau sa ma duc doar marti?

3 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Sfatul meu este sa te duci. Daca nu vi tot o sa iti treaca nota si nu faci decat sa ai absente si cum le motivezi dupa? Faci cum crezi tu ca iti este mai bine. In viata nu poti sa fugi pana la nesfarsit. Trebuie sa te mai si opresti si sa rezolvi cat de cat la problemele pe care le ai. Bafta

| Liliana1981 a răspuns:

laughing Care-i logica? Nu te duci maine ca sa ce? Ca sa-ti dea nota si mai mica data viitoare?

| elenushcris15 a răspuns:

Ce mi-e maine ce mi-e marti? nu tot o sa vezi nota ori ti-o spune profesorul ori o trece in catalog ori iti da lucrarea. daca iti e rusine de colegi nu faci bine iei tot or sa afle nota ta ..asa ca..mai bine te duci iti asumi nota mica asta e ai luat ai luat alta data inveti mai mult*sper ca te-am ajutat funda