| vldi4 a întrebat:

Salutare TPU, o sa merg intr-o excursie si am vrut sa cer idei de farse sa nu fie prea rautacioase, ca de exemplu pasta de dinti pe fata sau in papuci ceva mai usor dar amuzandhappy
Funda pentru cea mai buna farsabig grin

Răspuns Câştigător
| SkrillexForever a răspuns:

Uite aici
Cand isi i-a o sticla de pepsi/coca cola (sau o iei tu si eu oferi) tu deschizi dopul cumperi o mentosana o infigi intr-o ata o pui mentosana inauntrul sticlei (dar sa nu atinga sucul! ) o rezemi cu ata de peretele sticlei o ti asa si infiletezi capacul cu ata si mentosana inauntru
Dupa aia tai ata ce o mai ramas in asa fel incat sa nu se vada
cand o i-a o sa deschida capacul mentosana o sa cada si sucul o sa faca bum laughing
sau
daca esti la scoala te duci la baie si lipesti la chiuveta( sau pe toate daca sunt mai multe ) o hartie pe care scrii
NU DESCHIDETI TOXIC / DEFECT/ STRICAT (dar daca vine vreun prof o s-a cam ai de furca
Hai baftawinking

3 răspunsuri:
| NoBodyByMe a răspuns:

Cauta ruj, tus, cerneala...etc. si foloseste.le pe colegii tai in timpul noptii big grin eu iti spun din experienta sa ai totusi grija cand am incercat sa fac eu farse unei colege in tabara i.am scapt pe gat in timp ce dormea o bucata de covrig =]]]]] si a trebuit sa.i bag mana pe gat si sa scot bucata aia ca sa nu se inece :]]]...ce vremuri! aaa si mai e una(bine asta doar daca poti si daca esti dispus sa accepti si consecintele)lenjerie in frigider =]]] si nu glumesc am fost martora la o faza ca asta si ai mai putea sa demontezi putin capatul de la furtunul de dus, sau la masa cineva ii atrage atentia persoanei respectiva si tu poti pune sare sau piper in mancare :]]]] ca sa nu mai zic de ascunsul sub pat sau in dulap =]]]]

| alexealexandru55 a răspuns:

Guma lipita de bluza. si. Pusul coarne adica asa cu mijlociul si aratatorul in sus si restul degetelor stranse. cred ca toata lumea stie asta! Cam atat iti pot da sper sa iti fiu de ajutor!

Întrebări recente