| Riti33321 a întrebat:

Sunt noua in comunitate. In ultimul timp ma plictisesc de absolut orice... De vazut filme, de jocuri, de carti. Simt ca nu am ce face. Toate activitatile pe care le fac ma plictisesc. Am incercat sa scriu si sa desenez dar la fel. Eu una as fi dorit sa merg la calarie (nu stiu exact cum sa ii zic) dar nu am unde si in concediu nu stiu unde si cand vom pleca in mod exact. Aveti sfaaturi cu ce as putea face sa imi ocup timpul?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Iesi pe afara, in alte locuri de fiecare data de preferat. Vorbeste cu prietenii, citeste, invata pentru scoala, apuca-te de o limba straina, de un serial, fa-i sport, iesi cu role/biciclete/alergat sau pur si simplu fa-i exercitii acasa.
Inscrie-te la un grup de lectura/teatru/dans/muzica, intr-o tabara daca mai apuci etc.