| anonim_4396 a întrebat:

Am o stare de ****. Nu am chef de absolut nimic (gen filme, carti, anime-uri, jocuri sau mai stiu eu ce rahaturi). Ceva sugestii cu ce as putea sa fac? N-am niciun hobby, n-am nimic, si fiind in vacanta abia de trece timpul.

5 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Du-te la sala frate sau fa exercitii, sa te prinda vara cu un corp tonifiat.

| kar1GaNNN a răspuns:

Du-te si tu la un meci de fotbal cu prietenii timp de 3-4 ore si dupa hai acasa, mananca si culca-te 2 ore. Apoi dupa ce te trezesti mergi si tu in club cu baietii la gagici, ma pui si tu mana pe un fund, mai te recreezi.
Apai nu stiu eu ce o sa faci din ce ti-am zis eu dar in fine, eu ti-am dat cateva idei.
O seara frumoasa.

| AmanoYuno a răspuns:

Te-as invita intr-un joc frumos, dar...mi-ar fi mile sa te omor daca te aproprii de Yukki happy

| Swiftt a răspuns:

Eu iti zic sa iti cumperi o pereche de role sau un skateboard si sa incerci sa iti dobori propriile recorduri cu un prieten de-al tau. Iti zic eu ca e distractiv si merita. Incearca sa faci scheme, sa te bucuri de tine ca reusesti sa faci si vezi ce te distrezi. Iti recomand sa mergi asa cu prietenii, te razi, te distrezi. Am incercat si eu asta si la mine a mers, vezi daca merge si la tine.

| incredibilul a răspuns:

Pf...ce nu poti sa faci
Poti face multe lucruri ...cum ar fi :
poti desena.
poti canta.
te poti plimba.
poti dansa.
te poti juca cu cainele sau pisica.
poti dormi
poti citi o carte/o revista.
poti face poze.
poti sa iesi in oras cu prietenii/prietenele.
poti sa stai la pc.
poti comunica.
poti sa mergi la petreceri sau sa dai tu una
poti merge in vacanta
poti face sport
poti sa te plictisesti de plictiseala
poti sa te uiti la tv
poti merge la cinema
pot fi o gramada de chestii de facut...