| StefanAdrian911 a întrebat:

Salutare tuturor!
De ceva timp am început să prind un mare drag pentru fotografie. Am o camera DSLR, și nu mă pot desprinde de ea. Când sunt plictisit sau supărat, fac poze si ma linistesc. Am o pagina de Facebook, am inceput sa fac sedinte foto prietenilor, sa mai capat experienta. Acum sunt clasa a 8-a, si momentan nu am timp de asta, avand examenul. Dar, vreau ca din vara sa pornesc serios cu asta. Vreau sa formez persoanelor o anumita idee despre mine, prin pagina de Facebook si site-ul pe care il am de tip Portofoliu. Vreau sa incep de acum, pentru ca la 18 ani vreau sa devin Persoana Fizica Autorizata, astfel sa pot lua bani de pe urma acestor poze. Ca iau eu 10-15 lei pe sedinta, acum, este un nimic, dar totusi conteaza. Vreau sa va cer parerea. Ce credeti?

4 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Totul este posibil si este bine sa stii ce vrei. Restul vine de la sine.

Răspuns utilizator avertizat