| Contz_Dani_1993 a întrebat:

Salutari am si eu o intrebare sper sa puteti sa ma ajutati..Sunt plecat in afara si ma intorc in luna iulie, si vreau sa fac o mini vacanta de 5 zile.dar nu stiu unde sibiu. Timisoara puteti sa imi recomandati si mie ceva frumos? mersi.

4 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Sighisoara. Mie mi-a placut maxim.

| Inceputul a răspuns:

Timisoara

| Heylin a răspuns:

Pe la Sibiu si pe langa acesta ai mai multe de vazut decat la Timisoara. In 5 zile ai putea vizita sfinxul, babele, pestera Ialomitei, cascada urlatoarea.

| Fetița123 a răspuns:

Iti recomand sa vizitezi orasul Cluj-Napoca ptc mi s-a parut cel mai deosebit oras unde chiar ai ce sa vezi. oameni minunati si locuri incredibile. (Fundă?