| Sclipiciii a întrebat:

Salutari! Ce FaCeTi? Cum sa-mi fac un prieten?

9 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Uhm. Nu te.ai exprimat prea clar, ori nu au inteles majoritatea bine. Prieten-Iubit, Prieten-Prieten sau Prieten pe TPU? laughing)

| HurremSultan a răspuns:

Apoi...
ce sa zic trebuie sa vezi kei place si lui c fete ii plac...
sa te bagi in seama cu el
sa mereti cu gastile impreuna pa afara
si nai de ce sa-ti fie teama asa mi`o fo si mie la inceputu relatiilor
da sti lin ca nu trebuie sa-ti fie teama
succes:*Funda?puppy dog eyes

| Simpluuu a răspuns:

E foarte usor doar inviti unul dand la + acela de pe ecran
!
sper ca ti-am fost de ajutor!happy

| W1z4rd a răspuns:

Intri pe pagina lui, si sub poza pe care a ales'o userul respectiv va aparea un dreptunghi verde in interiorul caruia scrie "Adauga ca prieten".Dai click acolo, si astepti ca acel user sa aprobe cererea.

| Shady132 a răspuns:

Prima data ar trebui sa fi doar prieten cu el ca sa-l cunosti mai bine si dupa aia ar trebui sa mergi mai departehappy si ca sa iti faci un amic e destul de simplu happy

| CodrutM a răspuns:

Prieten? Amic sau gagic?
Oricum, ca fata, nimic mai simplu.

| HipstaAlle a răspuns:

Poi.Dai pe profil. Apoi dai pe add friend

Funda?batting eyelashes

| Madalin16 a răspuns:

Deprinde si de varstabig grindaca esti mai mica de 14 ani mai bine mai astepti, daca esti peste e mai bine.in primul rand alege baiatul care iti place apropiete de el vezi daca iti place cum gandeste si daca iti place mult de el invita-l undeva(in caz ca nu o face el), va veti cunoaste mai bine si daca va potriviti totul o sa mearga de la sinetongue daca nu ai cunoscut inca un baiat care sati placa mai asteapta sigur o sa apara cand nu tea stepitongue baftahappy

| SeXsImBoL123us a răspuns:

Pai foarte simplu,,cautzi o persoana care iti place,incerci sa intri cu ea in vorba,incerci sa vezi daca ai ceva in comun cu aceea persoana. asteptzi putin timp ca sa va cunostetzi,sa va stiti apucaturile, nevoile, sentimentele si in timp o sa devenitzii cei mai buni prieteni.trebuie sa fi sociabila, sa stii de gluma si sa mai fi uh amuzanta din cand in cand.pwpiki