| ionica56 a întrebat:

Voi ce faceti cu cel mai bun prieten?

Răspuns Câştigător
| TheWorstNightmare a răspuns:

Eu si prietena mea cea mai buna perecem am 10 ore pe zi impreuna, iar in timpul vacanteti stam mai putin timp deoarece e plecata la tara. Vorbesc cu ea la telefon toata dimineata, ne intalnim mereu inainte sa mergem la scoala, ne vedem toata ziua la scoala si ne intalnim si dupa scoala. Barfim mult, aproape tot timpul, ne spune secretele una celeilalte, mergem la bunica ei si ne vizitam des.

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Il pretuiesc, restul vine de la sine, fiindca avem aceleasi principii.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Vorbim big grin

| cryssa a răspuns:

Sex b-)

| alinutza_4400 a răspuns:

Nu fac nimic pentru. ca nu am!winking (nici nu-mi trebuie) N-am nevoie d o/un prieten/a la care s m spovedesc., mai bine.merg la popa. laughing Am zeci de prieteni/amici dar nu unul "cel mai bun"

| BetterThanDrugs a răspuns:

Draagaa Andreiwinking
Daca asta fac eu cu cel mai bun prieten?
Ce te fwtee p uh grija?winking
Hai taciwinking

| DaftPunk a răspuns:

Bataie

| Andreeaa29 a răspuns:

Pai prietena mea cea mai buna mai vine pe la mine, facem poze, daca e soare ne stropim cu apa.Iesim cu rolele, bicicletele, mergem la padure[cu baieti si fete] sper ca ti-am fost de foloshappy

| AndreYutzUU a răspuns:

Discuta,jucam jocuri online...cand e plictiseala ne plimbam cu bicicletele...

| AndreYutzUU a răspuns:

BetterThanDrugs esti foarte nesimtita, pe cuvant, nu se vede ce e un copil? pentru asta iti dau continutobscen/ilegal!

| AndreYutzUU a răspuns:

BetterThanDrugs esti foarte n.e.s.i.mtita! Nu vezi ca este un copil? Penntru asta iti dau continut obscen/ilegal

| mayXangel a răspuns:

Prieten sau prietena? cu cel mai bun prieten nu am nicio idee, dar cu CMBP ma distrez si pot fi eu insumi