| Nanami利 a întrebat:

Am fost o data la castelul groazei din Bran, dar mai demult si acum vreau sa merg din nou.Deci cei care ati fost de curand, cum mai e pe acolo?(ca se schimba decorul foarte des si nu stiu daca mai e ce a fost cand am fost eu) Si cat mai e pretul? Funda si vot! big grin Si voi cat de tare v-ati speriat?laughing Eu am tipat tot turul casteluluilaughing Oricum aveam doar vreo 8 ani, deci...

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Parca 20 lei e, dar de la 8 ani... cu siguranta ai alte frici decat acum.
Daca vrei sa simti frica, pleaca cu ai tai de acasa si incearca sa ocoliti filtrele de Politie de pe traseu. sa vezi atunci frica,