| adelutza_9416 a întrebat:

Saptamana trecuta, mai precis vineri ( 4 martie), venise ora de matematica. Vine profu de mate, care in acelasi timp este si dirigu nostru. Se uita pe niste foi, si ma striga pe mine, cu numele "Elena" care mie nu imi place deloc, ca sa vin la tabla, cu caietul de teme. Ma pune sa fac cateva exercitii cu fractii zecimale, eu fiind in clasa a V-a. Dupa se uita in caiet cateva zeci de secunde,..., si imi spune ca imi da nota 7. Nu este o tragedie, pentru ca am mai luat nota 7, chiar si 6. Dar intrebarea mea este: Voi lua mereu note mici la mate? Am incercat si incerc sa fiu mai activa la ore, invat si imi fac temele cu atentie. Dar voi ce note aveti?
(Eu sunt acum adela nu printesafrumusica.)

Răspuns Câştigător
| Meow007 a răspuns:

Stiu cum e ...profu imi pune numai 5 si 6 deci...si oricat as incerca nu imi pune note mai mari chiar daca merit.winking

4 răspunsuri:
| PanteraRozz a răspuns:

Eu am doar 9 si 10 la mate. big grin
Dar nu stiu cum reusesc whistling
Nici nu prea imi fac temele cu atentie si am inceput san nu prea mai fiu atenta la ore...Desi incerc sa fiu atenta e intotdeauna ceva care ma distrage...

| ella113 a răspuns:

Eu am 9-10 profa e foarte buna in unele teste am luat 8 dar mi-a crescut nota la 10 pentru ca sunt activa la ore eu te sfatuiesc sa fi si u activa ca o sa primesti note mai mari (si apropo si eu sunt in clasa a v a si tot la fr zec sunt)

| Rexassj a răspuns:

Eo iau numai 10

| Anonim1596 a răspuns:

Si eu cam tot 6-7 amcrying Incearca sa iei meditatii sau ceva.pentru ca pe cls aVIIIa o sa ai examen la mate.worried si la examen o sa fie nota mai mica cu 1-2 puncte decat cele pe care le ai de obiceiwinking
Succes!