| Iustina_1557 a întrebat:

Scuzati-ma de categorie dar nu am stiut unde sa il postez!
Acum cateva zile am avut un vis ciudat!
Visasem ca prietenul meu m-a inselat cu mult timp in urma si ca inca mai avea o relatie cu aceea persoana!
Eu sunt cu el de 5 ani si el mai era cu o fata de 4 ani. Pe aceea fata nu o cunosteam dar ea era insarcinata cand am auzit am innebunit complet mi-am facut bagajul si am plecat prietenul meu a venit cu mine pe drum si eu tot ma certam cu el! El a zis sa vorbesc mai incet ca se uita lumea la noi dar eu am zis nu lasa sa vada si lumea ce nemernic esti!
Am ajuns in autogara si el mi-a dat banii sa plec ca si cum asta ar fi vrut!
Tin sa mentionez ca asta s-a intamplat doar in vis!
Dar prietenul meu e mai rece cu mine in ultimul timp nu ma mai tine in brate nu se mai comporta cum o facea inainte se comporta asa cam de vreo 2 saptamani si de atunci eu tot il visez ca ma inseala! Nu ma mai baga in seama deloc inainte statea toata ziua cu mine!
Vreau raspunsuri avand in vedere visul nu celelante pentru ca il visez desc

Răspuns Câştigător
| Kitty20 a răspuns:

Pai visul nu neaparat inseamna ceva dar daca vezi ca e mai rece ar trebui sal intrebi de ce este asa si mai bine iai da tu papucii daca vezi ca te inseala sau se comporta rece cu tine de cat sa ti dea el si sa suferi

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește ce spune dicționarul de vise de pe www.elystar.ro
Pa, pa.