| Pustii a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a prietenului meu ce credeti ca i-as putea lua?

Răspuns Câştigător
| Black_Cherry a răspuns:

Pai...gandeste-te ce ii place si ce isi doreste big grin poti sa ii ei un CD cu cantaretul lui preferat, un parfum, o carte, un animalut de plus, o mratara barbateasca
sau poti sa pui bani cu mai multi prieteni si strangeti cam 100 de lei, cumparat o plasa mare de cadou, luati o ciocolata si puneti banii in ea si ziceti: n-am avut bani sati luam alceva si tiam luat o ciocolata ca e criza laughing

2 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

O bratara, o cravata, camase, o vesta...

Răspuns utilizator avertizat