| AtateaConditii a întrebat:

Se poate sa vad istoricul de la youtube? Unde sa dau ca sa vad ce am vazut pe youtube? FUnda.

Răspuns Câştigător
| Anonim0078965 a răspuns:

Dai pe istoricul de la calculator si scrie undeva in dreapta,, search history'' sau,, cauta istoric''. Scrii acolo,, yotube'' si iti va da toate video-urile de pe youtube pe care le-ai vizionat.

4 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Https://www.youtube.com/feed/history
daca esti logat trebuie sa apara o lista!
Si poate te intereseaza si istoricul cautarilor pe youtube
https://www.youtube.com/my_search_history

| GojneaVlad a răspuns:

Da, se poate.
Dar trebuie sa fi logat cu un cont Youtube.

| Rule a răspuns:

Trebuie sa fii logat ca sa vezi istoricul.
dar daca nu esti logat pe you tube te poti uita pe istoricul de la calculator si sa vezi acolo paginile de pe youtube, ce si unde ai intrat

| AtateaConditii explică (pentru Rule):

Pana ma uit la istoricu de pe calculator imbatranesc... Nu exista alta posibilitate?