| BlueByMe a întrebat:

Se spune ca joi se face greva generala in toata scoala dar noua nu ni sa zis nimic la scoala... exista posibilitatea sa nu se faca greva la noi? si daca se face, noi facem mate cu directoarea scolii, am auzit ca directorii nu fac greva, atunci joi facem mate?

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Nu stiu. Dar cred ca si directorii fac greva. De ce nu? si oricum, nu are rost sa te duci daca nu se fac ore. Doar pentru o ora? asa o sa se gandeasca si restul si nu o sa vina. Si o sa mergi doar tu + vreo 2, 3 copii. Iar pentru ca sunteti putini nu o sa faceti ore, si te trezesti ca ai mers deageaba.
Asta e punctul meu de vederehappy decizia e a ta happy
p. s: noi nu facem mate whew! [nu e directoarea si nici nu avem joi cu directoarea big grin ]

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si eu fac mate mainelaughing
Am primele ore mate si a zis profa sa venim dar apoi plecam acasahappy
Greva se face daca sinducatul judetat acceptawinking

| cornel a răspuns:

Deci.maine seara aflii.
daca se face greva.

| Xonia a răspuns:

Nici eu nu stiu
La tv, radio, net spun ca va fi greva
La scoala nu stie nimeni nimic
Dar aflu maine ca am ora cu diriginta
Pa-pa

| M' a răspuns:

Profesorii sunt joi în grevă generală deci joi nu faceti mate

| Victoria a răspuns:

La mine e greva smug

| Oanny a răspuns:

La noi(in galati) se face...straight face

| AndutzaAndu a răspuns:

Nope! E grevă generală, noi de săptămâna trecută ştiam de ziua asta care va veni, joi când o să fie grevă. Deci nu cred că o să faceţi matematică.

| Elle a răspuns:

La noi este grevaaaa! Am scapat de mate laughing

| BlueByMe explică:

La noi nu e greva crying doar o ora nu facem big grin mersi

| cryss_1828 a răspuns:

La noi la liceu joi se fac orele normale, din contra DAM SI TEZA! asa ca nu te bucura prea curand pana nu stii ceva sigur.

| yuyubarbie19 a răspuns:

Asa am auzit si eu.la stiri poate scapam azi de scoala

| AlexandruShark a răspuns (pentru yuyubarbie19):

Noi A 5-C facem cu Preda mate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la noi nu se face greva, sau daca anunta greva tot intra la cursuri. Noi facem mate cu directorul adjunct, care ne e si diriginte. Pana acum n-am pierdut decat 1 ora de mate din cauza sedintei cu parintii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se face bah greva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine sa nu se face greva ce naspa

| pity33 a răspuns:

La mine la scoala nu se face