| Freaky a întrebat:

Seinfeld sau Friends? Eu una nu ma pot hotari. Fiecare serial are umorul propriu.totusi cred ca Friends e un pic mai frumosthinking Voi ce credeti? Aduceti argumente in favoarea raspunsului vostru!

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Friend uneori nici nu e haios, dar recunosc că are unele faze unde faci pe tine de râs.
Seinfeld are un gust mai american (chiar dacă ambele seriale sunt americane, ăsta e mai accentuat). E sarcastic rău de tot, şi are un umor mai subtil şi uneori subînţeles. Sincer îmi place mai mult Seinfeld.

| carminaburana43 a răspuns:

Friends. E mai aproape de sufletul meu.Glumele sunt mai sarate.

| Aiwendil a răspuns:

Seinfeld are un umor sarcastic.Nu ma amuza asa mult. Dar Friends e tare amuzant.Sunt unele faze care ma fac sa rad nonstop.Si imi plac si personajele foarte mult.Fiecare are cate un defect si o calitate care iese in evidenta.Si asta imi place.
Bye!

| CarmenR a răspuns:

Friends in mod certhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seinfeld l-am vazut de 4 ori si mi se pare fenomenal...friends e pentru oamenii mai normali

| BingDirectionDaw a răspuns:

F.R.I.E.N.D.S
Two and a half man si South Park sunt si ele faine!