| sym0nyck a întrebat:

Si totusi ce le-as putea oferi fostilor mei colegi de liceu, ca si cadou? ma intorc in tara peste putin timp. dupa 1 an de Spania! astept raspunsuri cu exemple cat de cat concrete daca se poatebatting eyelashes

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca e daruit din suflet orice cadou este foarte bine primit. Eu de peste tot de pe unde vin din concediu iau mici flecusteturi colegilor mei de birou - magneti de frigider, brelocuri, iconite etc( incel mai rau caz o cutie de bomboane specifica zonei) iar atunci cand le aduc bucuria e mare. Gandul ca cineva acolo departe si-a adus aminte de tine te face sa te simti bine.

Bula
| Bula a răspuns:

Un album foto cu tine, unde ai umblat in acest an... chiar si in forma digitala, pe CD...

| Bianca26bb a răspuns:

Niste suveniruri frumoase din Spania, caci parerea mea e ca gestul conteazawinking...

| mioara a răspuns:

Cate o sticla de wischi