| sym0nyck a întrebat:

Si totusi ce le-as putea oferi fostilor mei colegi de liceu, ca si cadou? ma intorc in tara peste putin timp. dupa 1 an de Spania! astept raspunsuri cu exemple cat de cat concrete daca se poatebatting eyelashes multumesc

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Un album foto cu tine, unde ai umblat in acest an... chiar si in forma digitala, pe CD...

| cotzobel a răspuns:

Am mai dat un rasp parca la intrebarea asta(daca nu ma lasa memoia):hee hee...deci o sa repethappy...si eu am venit din spania si colegii si prietenii mei s.au bucurat cand le.am dus diverite bibelouri cu tauri( mai ales ca e specific tarii). sunt fel si fel de marimi, de modele, mai pui si o vedere din orasul unde ai stat... dar cred ca bucuria cea mai mare o vor avea atunci cand te vor vedea. oricum ne anunti si pe noi ce le.ai cumparat pana la urma da?winking... sper ca ti.am putut fi de ajutor

| sym0nyck explică:

Ei nu pot sa vin cu valiza cu pietre pe avionhee hee si-asa au limita la bagaj laughing
si plus de asta nu vad nimic interesant intr-o piatra thinking

| J7anine a răspuns:

Eu m-as bucura daca mi-ai aduce o piatra. sau scoici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ESTI NEBUN SA TE INTORCI IN RO...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ceva simbolic: cruciuliță, pandantiv, breloc, vedere, etc.
Orice care să te țină minte și să te poarte mereu în sufletul lor.
Succes la cumpărături.
Pa, pa.

| dada18x a răspuns:

Cadoul ideal: Cumperi atatea pungulite cat numarul fostilor tai colegi. Mergi pe plaja, si ti pungulita in asa fel incat, atunci cand ii faci un nod, sa fie "plina de aer". Sigur o sa aprecieze asta: 1. e handmade si 2. te`ai chinuit extrem de mult sa faci chestia asta. happy