| AnaMaria12 a întrebat:

Buna Tpu...eu am un caiet foarte dragut dar nu stiu ce sa scriu in el.Si nu vreau poiezi,statusuri, cantece si nici sa il fac jurnal sau oracol...ms anticipat. Funda+vot

9 răspunsuri:
| alynutza6820 a răspuns:

Fă benzi desenate în el! big grin

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Ai putea sa-l faci caiet cu expresii frumoase, caiet de compuneri, poti sa-ti scrii propria carte sau poti sa desenezi in el

| Xconsult a răspuns:

Inparte caietul in doua si scrie toate lucrurile care leai facul pe o parte si pe cealalta lucruri care leai vrea sa le faci cine stie poate vei da de un baiat bogat intr-o zi si nai sa stii ce o sa faci cu atatia bani e o parere ^_^

| kamykaze88 a răspuns:

Si eu am un asemenea "secret"

| Diia94 a răspuns:

Daca ai imaginatie poti scrie ceva frumos, un fel de roman.O poveste sau intamplari hazlii. Ceva despre prieteni si peste luni, ani cititi si va amuzati

| Esial a răspuns:

Fa-l colectie de vorbe de duh, legi ale lui Murphy si maxime, sau cele mai tari bancuri pe care le auzi.

| Inela a răspuns:

Buna!
In orice caz, nu te grabi sa-l folosesti, mai ales daca mai ai unul cu aceeasi utilitate. Daca ai jurnal, n-ar fi ok sa mai ai unul (nu prea are sens). Iti poti nota in el in fiecare zi ce ai de facut pentru a nu uita, sal porti cu tine, sa-ti faci notite. Iti poti nota in el si idei stralucite, de exemplu o tinuta geniala care ti-a venit in minte, ai auzit de o carte sau un film care poti so citesti/sal privesti - tio notezi.
Bafta!

| ililililililililililililililililili a răspuns:

Salut!
Hmm.daca e asa frumos cum insinuezi poate ti-l faci caiet cu jocuri de cuvinte
Ex: Cuvinte cu GHE, GHI, GI etc.
Sau stiu eu expresii tari sau citate
Nu stiu ce sa iti spun poate esti pasionata de ceva la TV care te-a incantat.
Daca spui poezii nu, oracol nu, jurnal nu, oare ce-ai mai putea scrie intr-un caiet decat cele spuse mai sus de mine si tine happy
P.S: Si raspunsurile celorlalti sunt bunewinking

| luiza95 a răspuns:

Salut! big grin Ai putea sa scrii ce ai visat si sa creezi o poveste din ele si sa faci mici desene din ce iti amintesti din acel vis. Asa o sa poti sa le tii minte mereu big grin Funda? happy