| sarutyxxx a întrebat:

Sora mea ma calca pe nervi nu mai stiu ce sa fac: imi da palme apoi o striga pe bona si zice ca eu am lovit-o si chestii de genul, iar mama o crede pe bona normal si apoi cine e pedepsita eu! am incercat sa-i spun mamei si tatei dar nu ma asculta! daca m-ati putea ajuta! scapati-ma de sora asta a mea malefica!

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Incearca sa o santajezi cu ceva! asta de obicei functioneaza la creaturile astea mici si maleficelaughing
poate a facut ceva ce parintii tai nu stiu si tu ii spui ca daca mai face ceva impotriva ta o spui parintilor!
daca inca nu a facut nimic, fa cumva sa faca ceva ca sa o ai la manatongue

| jojo100000 a răspuns:

Da,si eu sunt de acord cu alinnaa3315.Asa are si prietena mea o sora si i-am facut la fel.

| AndreeaAlecsa15 a răspuns:

Si eu am un frate care imi face aceleasi probleme, cand vine la tine sora ta si te loveste prefate ca plangi si dati cu putina apa la ochi daca ai ocazia.Asa ii fac eu fratelui meu.Succes si sper ca te-am putut ajuta.