| crisbebe a întrebat:

Sper ca o sa intelegeti ce vreau sa zic:
X stia parola mea de facebook si a intrat pe ask.fm-ul meu pentru ca era acelasi cont dar daca eu mi-am schimbat parola de facebook si cea de la ask X mai poate intra pe ask? daca da spuneti-mi cum sa fac sa nu mai poata va rog
funda...sunt disperata

5 răspunsuri:
| GigiMenta a răspuns:

Nu nu mai poate decat daca intra pe e-mailul pe care ai facut contul si afla noua parola deci schimba parola de la e-mail happy

| crisbebe explică (pentru GigiMenta):

Ce legatura are e-mail aici? daca eu m-am logat cu facebook pe ask si nu stia parola de la email ci de la facebook dar am schimbat-o

| GigiMenta a răspuns (pentru crisbebe):

Am crezut ca iti stie si e-mailul pe care a fost creat contul de facebook. In cazul asta, nu ai de ce sa te temi nu mai poate intra happy

| BornToDie9108 a răspuns:

Evident că nu.

| munteanuandrey a răspuns:

Imposible happy doar daca iti sparge mesu happy