| suităr a întrebat:

Hei T/A! Imi trimitet si mie intamplari tampite/haioase /penibile cu voi la scoala?
Funda :*

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

Eram la şcoală,şi trebuia să avem ora de sport.
Am mers la sală,şi îl aşteptam pe prof.
În clasă a rămas un băiat,care se suise pe geam,şi stătea în picioare. (clasa noastră era la parter,faţă în faţă cu sala de sport)
Iar eu, vitează, m-am dus să-l sperii.El tot la geam era.M-am dus încet la el, eram în spatele lui.
Am aşteptat puţin, şi i-am dat pantalonii jos!
Ce nu ştiam eu era că...el nu avea chiloţi. O_O
Şi...de aici ţi-ai dat seama ce s-a întâmplat.
Di End. big grin

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Cred că ai rămas traumatizată I don't want to see

| suităr explică (pentru єχcєєℓ):

Nu e singura...La scoala, si eu ma plimbam linistita si vioaie cu o colega de-a mea.Soarele straluicea, privelistea minunata....pana cand trecem pe langa toaleta baietilor.Ne vedeam de treaba noastra ca nu suntem perverse.Dar, urmarind o pasare uimitoare, privirea s-a dus la usa uitata deschisa a unui coleg de-al meu.se usura asa ca poponetul lui gras era scos la iveala.

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Norocul meu a fost că el încă era cu spatele la mine, deci am văzut doar..."obrăjorii". laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Păi de aia am zis că ai rămas traumatizată. Acei obrăjori...traumăăăă!
Adică nu ai vreun frățior mai mic?laughingAia te traumatizează?laughing
Dacă era dăla din neamul lui Ashadow nu îl recunoșteai la ce păros era...

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

rolling on the floor
Dar...tu de unde ştii că Ashadow are obrajii din spate păroşi!?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

N-ai vrea să știi :-s

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Dacă zici tu...=]]

11 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Sigur,trebuie doar sa-mi dai adresa de email.

| Crucified a răspuns:

E inuman sa nu citesti rolling on the floor))))) eci ma imbracam cu haine rolling on the floor))))) mama si sa vezi ce faza tare ca am iesit din casa sa mor yoooo laughingrolling on the floor)))) si am venit la scoala rolling on the floor)))) fac infarct de la atata ras rolling on the floor))))))

| adywow a răspuns:

Singura chestie amuzanta e ca pe parcursul anului de clasa a 12-a am jucat poker ...tot anul eu cu inca 5 baieti si am luat BAC-ul toti, si saracii uni care scriau zilnic si erau atenti au picat

| mamaFluture a răspuns:

Pai la noi in clasa balbele sunt zilnice de exemplu chiar Marti la ora de engleza o fata (o cam bate engleza) a zis baneine si cu accent moldovenesc am ras toata clasa pana si profa.

O alta faza tare a fost dupa ora de civica ( facuta de aceiasi fata ) profa ne daduse in tema sa scriem o emisiune care ne place si de ce la care ea : Eliza dar de unde stiu ce-mi place? Prima oara am tipat si dupa am ras. Mai am dar ma doare mana de la ora de sport.