| PerfectSmilexD a întrebat:

Heiii TPU! Putetii sa-mi spuneti intamplari haioase petrecute de voi? Funda!:*

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Deci in clasa mea a fost infestare cu paduchi si unu mai sucit la minte a botezat un paduche "Gordon"
Odată(tot in clasa mea de nebuni)a iesit un soarece de sub dulap si diriga a inceput sa urle si s-a urcat pe catedra(mamă ce am mai ras)Apoi unu(tot ală sucit cu Gordon) a luat soricelul in mână si o aminta pe diriga că dacă nu ne da 10 la toată clasa i-l bagă in geanta/pe ea/in cizmulite

Odată colegii mei au scos usa din tâtâni la lapte gros.

Alta dată un coleg a doborăt un calorifer.

4 colege au rupt o bancă ca s-au asezat toate pe ea.

Cum spuneam o clasă de nebuni.

| Xtadelo a răspuns (pentru єχcєєℓ):

In ce clasa esti? thinking

| PerfectSmilexD explică (pentru Xtadelo):

A8-a

| PerfectSmilexD explică (pentru єχcєєℓ):

Deci...foartee tare!laughing

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Dar şi noi am scos uşa din ţâţâni!
Bine, nu la lapte gros...l-am fugărit eu pe unu, şi prostu a dat cu capu' de uşă, eu am venit grămada peste el, şi am rupt-o!
Ne-a pus s-o plătim! laughing

| PerfectSmilexD explică (pentru W3R4):

laughing

| Xtadelo a răspuns (pentru PerfectSmilexD):

Ma bucur, dar intrebarea era pentru ExCeeL4you happy

| PerfectSmilexD explică (pentru Xtadelo):

A.ok:-)

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Xtadelo):

Sunt a 8a.dar faza cu Gordon si usa vechi.din clasele 5-6
Acum mi-e si fircă sa intru in clasă că de mă prind astia mă apucă de picioare de mâini si cică "mă pun la iepureală "
Concluzia:Nu ai vrea sa ai colegi ca ai mei dar e si o parte buna.Nu e zi fara sa nu răd la scoală

| єχcєєℓ a răspuns (pentru PerfectSmilexD):

Asta nu e tottongue
In clasa eu cred ca avem mai multi gaylaughing
ADica in ora de chimie unu Chitan profita ca profu e bătrân si e domol si incepe sa geamă in clasălaughingAaaaaa(zice el..ahh..tot asa happy
Cand il pune să meargă la tabla face o moacha de rătoi si da din picioare ca la ziua recunostiinteilaughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

Pe atunci eram in clasa IV.ce vremuri bune:X
Eu mă jucam linistit in spatele clasei si povesteam un episod din Scooby Doo(cum spuneam vremuri bune)
Cănd aud eu ditamai bufnitura..pam pam pam pam pam! Cade usita si astia incep să se zbenguie de panică "Ce ne facem ne pune sa o platim!" "Nu dau eu banii de acolatie pe usa asta>((" "Mama ce au facut va spunem!"
Problema e ca suntem(in general fetele)o clasă de pârâciosisadIn loc sa ne iubimlaughingNe certămlaughing

18 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Nu,pot doar sa-ti scriu

| dragos9234 a răspuns:

Da!

| amiX a răspuns:

Doua fete de la mine din clasa au rupt un leagan

un handicapat din clasa mea dat nume sobei ( i-a zis Margherita )si dupa a inceput sa o f***

luna trecuta au venit aia din a8a la noi in clasa si baieti i-au luat de picioare i-au tavalit pe jos =]] si aia trageau de clanta sa iasa afara...asa au facut pana au rupt clanta

l-a lapte gros baieti au trantit un dulap

cand jucau fotbal baieti m-au chemat si pe mine eu am ceva de dau mereu stramb si cand am dat si eu in loc sa nimersc in poarta l-am lovit pe un pusti in ****