| aKylie a întrebat:

Careva povestiti-mi si mie niste intamplari din viata voastra ca prin filme rolling on the floor stiu intrebare ciudata dar sunt curioasa daca ati avut vreunul.
Funda la cel mai interesant raspuunss

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

Eram la tara la bunici intr-o vara si am gasit intr-un carton de oua uitat / lasat in beci un ou mic, subdezvoltat, la dimensiunile unui ou de porumbel. Matusa mea mi-a spus sa-l iau sa ma joc daca vreau dar sa nu il bag in casa ca e " starpitura ". Am facut exact invers si am luat oul cu mine in camera sa ma joc cu el. M-am trezit in toiul noptii cocotat pe dulap, dupa un vis pe care nu mi-l mai aduc aminte exact dar era ceva cu zbor printre nori. Am aruncat oul pe geam.