| Giulya01 a întrebat:

Heiiii`:*:* Imi spuneti si mie bancuri tari? happy Cele mai multe si mai frumoase primeste >funditaaa:d

4 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Poi uite mai multe jos :

Doi frati se duc la hotel. Unul ocupa locul din stanga iar celalalt locul di dreapta.In prima seara vine unu si il bate pe ala din dreapta. A doua zi ii spune ala din dreapta lu' fratisu ca l-a batut cineva, dar fratisu nu il crede, vine a doua seara ala si il bate tot pe asta din dreapta. A doua zi se duce asta din dreapta la fratisu si ii spune ca l-a batut cineva aseara. Enervat fratisu zice "Ia sa facem noi schimb de locuri ma ".
A treia noapte vine ala care uu bate si spune "Ba l'am batut destul pe asta din dreapta ia sa'l bat si pe ala din stanga"

O fata vrea sa se duca la academia mizerabilor...aia ii trimit o hartie prin posta sa completeze ceva, cand primeste hartie se sterge cu ea la fund si o trimit la aia inapoi...peste ceva timp aia ii trimit prin posta mesajul "Ne pare rau ca va informam dar nu ati intrat, deoarece mizerabili nu se sterg "

| Cristea a răspuns:

Cele mai multe primeste? PRIMESTE? wtf mai du-te si tu pe la scoala, du-te si citeste o carte dupa aceea vii sa discuti cu noiwinking

| kire a răspuns:

Trebuia tiganca sa nasca. avea gemeni.intr-o zi trebuie sa mearga la piata sa ia ceva de mancare in mijlocul intersectiei i se rupe apa si trebuia sa nasca imediat norocul ei a fost ca un politist era la fata locului si a ajutat-o sa nasca. el tot ii spunea na impinga sa respire si la un momentdat iese primul copil, deschide ochii usor si vede politaiul, intra speriat inapoi si ii spune lu fratisu:frate hai prin spate ca in fata sunt gaborii.

Care este culmea nesimtirii?:sa te c**i in fata usii unui om si sa suni sa ceri hartie.
Care este culmea si mai nesimtirii?:sa mai suni odata si sa spui ca nu ti-a ajuns.
Care este culmea zgarceniei?:sa iti i-a foc casa si sa dai beep la pompieri.

se duce un barbat la doctor si avea probleme cu zona xxx si culmea ca daduse peste o doctorita. aceasta fara sa il intrebe ce problema ii da pantaloni jos si se uita la problema, deodata incepu sa rada si sa spuna ca este cel mai mkic lucru pe care l-a vazut vreodata laughing dupa ce se potoleste din ras il inbtreaba pee pacient care este problema, iar acesta raspunde: s-a umflat putin si m-am speriatlaughing

Sfantu Petru in rai statea de vorba cu Dumnezeu:
-Doamne de ce la romani le-ai dat asa munti frumosi, paduri mari si acces la mare si multe altele?
-Vezi tu Petrule le-am dat eu toate bogatiile astea da sa vezi ce oameni le dau.

| Giulya01 explică:

Scz`ma ca m-am exprimat gresit dar voiam sa spun ca persoana primeste fundita.winking Si ma bucur ca nu stii decat sa corectezi greseli. Du-te tu la scoala si pe urma mai vbwave