| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste povesti de groaza, traite sau legende. Nu conteaza. Vreau sa vad cat de infricosatoare sunt.
Btw.: Fara spectrulrealitatii.ro [am citit toate povestilehee hee]

4 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Eu sunt din mangalia(de la mare)si aem o insulita mica aici.se spune ca daca la 12 noaptea te uiti in oglinda pe insulita il vezi pe dracu.sau,aem o fabrica veche de paine in care a fost un accident si daca te duci acolo(precizez ca e intuneric)nu ezi nimic cu ochiul liber dar daca filmezi se vad contururi rosii ale unor oameni...e ciudat dar infricosator.si.chiar asa e.dau, mi-a poevestit un amic ca a fost la un prieten impreuna cu mai multi baieti si dupa ora 12 noaptea in pod se auzea bunicul acelui baiat la care au fost, cantand la chitara, dar cand aprinzeai lumina nu era nimeni.asta chiar m-a speriat

| fuckThisLife a răspuns:

Sau.la noi la digu diana in care in fiecare an este un accident si cineva moare.chiar eu am asistat la o tragedie de asta... tata o impresiona pe mama cand erau mai tineri(era destul de tarziu)si la un momendat au vazut ca cineva ii urmareste. tata facand pe iteazu s-a dus sa vada cine e, dar cand cobora pe pietre s-a trezit ca statea pe un spate insangerat dar cand a clipit totul a revenit la normal.eu iti jur ca imi e frica sa ma duc pe acolo noaptea.mai ales ca e foarte intunerichappy

| TAzOVsKY a răspuns:

Buna.eu sunt la fillo. daca vrei putem discuta mai multe pe mess... daca vrei da-mi un mesaj cu id ul tau.sau daca nu.iti explic asa.doar zi-mi...happy

| daiana_6999 a răspuns:

Am trait si eu cateva. pacat ca nu pot acum sa stau si sa iti povestesc, pentru ca astept niste musafiri si ma apuc de treaba. poate cu alta ocazie