| Sisko2k a întrebat:

Spuneti povesti de groaza TPU! nu de pe spectrul realitatii ca le-am citit pe toate laughing. vreau facute de voiwinking fundita pentru cea mai infricosatoarewinking

Răspuns Câştigător
| Saveryo a răspuns:

Din 6 in 16 Aprilie "Marathon Sultan Le Sables Du Sahara " Mai infricosator nu exista sunt cateva sute de km alergat in desert in conditii foarte vitrege si daca termini medicii nu garanteaza ca nu pierzi din degetele de la picioare. Cand ma intorc iti povestesc si iadul happy (Funda)

| Sisko2k explică (pentru Saveryo):

Nici eu nu vr sa-mi pierd degetele rolling on the floor

6 răspunsuri:
| CrazyGiirlCezy a răspuns:

Intr-o zi, am vazut pentru prima oara o ascunzatoare pentru ceferisti de mii de ani, iar cum am fost curioasa am loat o piatra si am batut. dupa aceea m-am asezat pe o scara care urca la usa acestuia. Apoi dupa cateva secunde am auzit ceva suna cam asa:
"AAAAAAA..."
si de atunci tot incerc sa dezvalui misterul acela.

| Pacioaca a răspuns:

Cel mai infricosator lucru de pe pamant este "profa de mate,,

| MarDuke1987 a răspuns (pentru Pacioaca):

Aici cu siguranta ai dreptate

| Ema07Girl a răspuns (pentru Pacioaca):

Profu meu de mate e infricosatorcrying

| anonimbay a răspuns:

Daca vrei povesTi facute de noi, adica memrii la watppad, poti intra pe Sitte Si gaSesti ce povesTi vrei tu, facute de noi normal http://www.wattpad.com/home
Sper ca te-am ajutat,