| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Spuneti niste jocuri pe care sa le pot descarca si sa le joc pe laptop jocuri ca si cum le-as descarca de pe my play city nu jocuri la care trbe cont care se joaca cu ajutorul internetului jocuri care se pot juca cu sau fara internet :
si sa fie daca va rog asa mai de fete si sa fie faine

3 răspunsuri:
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Leptop? ce'i ala? laughing

| ancaelena24 a răspuns (pentru LoquitaSeMutaInViataReala):

Ori dai un raspuns, ori afli ce-i un laptop (e un calculator portabil, mic, ce se inchide ca o carte si e mai avansat decat un calculator obisnuit) asta e un laptop, pentru informarea ta.

| DeeaDeiutza15 explică:

Daca nu sti sa raspunzi la intrebare nu mai scrie!