| CezaraMD a întrebat:

Stie careva vreo cabana misto de inchiriat pentru revelion?

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Ştiu eu, dar dacă te pun să vii la Arad, nu-ţi convine... De ce nu specifici locaţia unde să fie cabana?

| CezaraMD explică (pentru angel74dm):

Pentru ca locatia nu conteaza happy Daca era un criteriu dupa care vroiam cabana, precizam.hee hee

| angel74dm a răspuns:

Aha, ok... În cazul ăsta, uite aici:

Vila Cerbul Albastru, Moneasa, Arad, Romania.
Vila Cerbul Albastru şi-a creat o imagine de succes ce are în primplan rafinamentul şi eleganţa interioarelor, calitatea serviciilor şi confortul clienţilor săi.

„Bijuterie arhitectonica, reconstruita de la zero, intr-o maniera calda, ce te arunca înapoi in timp, in şarmul anilor chezaro-crăieşti"

Vila Cerbul Albastru dispune de 12 camere si doua apartamente încadrate la categoria de 3 stele şi două apartamente la penthouse ce aparţin categoriei de lux. Camerele sunt fie simple (pat matrimonial), fie duble (2 paturi sau pat matrimonial), sau triple (3 paturi).
Adresa: Vila Cerbul Albastru, Staţiunea Moneasa, judeţul Arad, România
Telefon/Fax: 004 0257 313 135
Telefon Mobil: 004 0749 031 031
Rezervări pentru cazare, Crăciun, Revelion, grupuri şi alte informaţii la: cerbul_albastru@yahoo.com