| YokiSuzi a întrebat:

Stie cineva ce jocuri FPS merg pe AMD Sempron 3000+ cu placa video ATI Radeon X800?

Răspuns Câştigător
| Altair23 a răspuns:

Pai Counter Strike, Call of duty:1, 2,3 si 4, Brothers is Arms Furious 4, Arma 3, Metro Last Night si mai cauta si tu.

4 răspunsuri:
| Altair23 a răspuns:

Scuze ca iti raspund cu o intrebare, dar cat ai pe Ram si pe placa video?

| YokiSuzi explică (pentru Altair23):

1.5gb ram, placa video 1280x1020

| Altair23 a răspuns (pentru YokiSuzi):

Avand in vedere ca ai 1, 5 G pe ram si 1 G pe placa video o sa iti mearga.

| YokiSuzi explică (pentru Altair23):

Ti-am dat fundawinking Si mersi pentru raspuns!

| Altair23 a răspuns (pentru YokiSuzi):

Pai Counter Strike, Call of duty:1, 2,3 si 4, Brothers is Arms Furious 4, Arma 3, Metro Last Night si mai cauta si tu.