| viatadecacatt a întrebat:

Stie cineva daca o poza mica(cum apare la avatarul de mess) salvata in pc se poate face mai mare? daca da, cumhappy?

8 răspunsuri:
| viatadecacatt explică:

Sa se vada si clar.am uitat sa prezicez

| daniDeeDee a răspuns:

Nu se poate.

| LoveMusic a răspuns:

Sa fie clare, sincer nu poti straight face Dar, pe photoscape se poate! happy Intri pe photoscape, dai la "editeaza", apoi la "poza" [acolo jos big grin] si la "dimensiuni" sau "redimensionare". nu stiu cum iti apare tie :d si. apare latime si inaltime. acolo selectezi cat de mare/mica sa fie happy Mult succes!

| alecs871 a răspuns:

Se salveaza, dar la fel cum este la avatar. Se salveaza in folderul unde este instalat yahoo messenger C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\"id-ul tau"\My Icons asa este la mine happy si de aici poti vedea toate id-urile care au fost introduse in calculatorul tau, sunt salvate arhivele (dar nu prea stiu in ce format)hee hee.
Si pozele sunt mici 96x96 sad

| Katiee^^ a răspuns:

Incearca, cu photoscape. Dar nu stiu cat de clare vor fi happy
Succes! happy

| zuzi_4846 a răspuns:

Deschizi o fereasta de chat cu persoana respectiva, clipesti frumos din gene si apoi ceri poza proprietarului. happy Cu parere de rau, din ceva mare poti face ceva mic dar, din ceva mic ceva mare... nu prea. happy

| Aly07 a răspuns:

Mai bine caut-o marewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se vada clar? Nicio sansa... nu ai cumtongue