| aleksia1 a întrebat:

Hei...stie cineva cum pot "fura un avatar de la mess" .adica un site sau ceva? Vreau sa imi fur avatarul...stiu ca suna ciudat dar aveam o poza cu mine salvata pe desktopul de la laptop si mi s-a stricat laptopu si o trebuit sa imi sterg tot si acum stau pe alt laptop si vreau poza respectiva pentru ca e ffff draguta si o am la avatarul de mess.imi spuneti cum o pot salva in pcu meu ?

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Ma geniule, el/ea vrea o imagine clara, degeaba ii dau tu programele lu futai' masa' care se vad ca dracu...

11 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.invisiblestatus.ro/

| sebysebyca a răspuns:

.si mi s-a stricat laptopul si o trebuit sa sterg si acum stau pe alt laptop si vreau o poza si o am la avatar si si si.o poti salva numai daca elimini vreo 15 milioane de si din laptop!

| AleXzpm a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/ scrii id-ul si ai o sageata oe care dai click si iti salveaza poza in pc.
Singura problema este ca nu ai cum sa recuperezi poza la calitatea celei originale, este imposibil!

| ombladon a răspuns (pentru AleXzpm):

Esti prost, nu vezi ca poti numara pixelii din pozele alea laughing

| AleXzpm a răspuns (pentru ombladon):

Trist este... ca sunt unii mai prosti ca mine care nu stiu sa citeasca.Pacat ca nu ajunge mesajul si la "creierul lor cat o nuca" dar na...Again asta e Romania

| ombladon a răspuns (pentru AleXzpm):

Ma geniule, el/ea vrea o imagine clara, degeaba ii dau tu programele lu futai' masa' care se vad ca dracu...

| XxXExpert a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/ scrii id-ul si sub FOTO apare o sageata in jos. acolo salvezi avatarul (marime normala). funda?:d

| aleksia1 explică:

Nu a fost de ajutat dar ma gandeam ca daca il pun rasp castigator vad si astia si poate se gandeste candva la vreun site mai bun ca pe alea le stiam si eu -_-

| aleksia1 explică:

Cineva nu candvalaughing

| GuzGanii a răspuns:

Ma pricep in asta contacteaza-ma pe e-mail : cristiangrisciuc@mail.ru
sau skype : djkrys25