| Ioana2012J a întrebat:

Ştie cineva de ce la telefonul Nokia C5 03 nu merge internetul? Menţionez că am cartelă, nu abonament. Am intrat pe site-ul orange, am trimis setările internet, le-am activat, am umblat şi în telefon pe la setări, dar nimic. Mi-am activat şi o opţiune internet, mi-au fost extraşi 1, 5 euro degeaba că tot nu merge. Ştie cineva cauza sau ce trebuie făcut ca să meargă? Aştept răspuns, vă rog.

1 răspuns:
| Stefan_Bogdan_1998_sTW4 a răspuns:

Incearca sa faci un profil de internet.Gasesti raspunsul pe www.orange.ro funda?